Saturday, Apr 25th

Last update:07:47:35 PM GMT

Su Anda Buradasiniz: Mersin Otelleri Pansiyonlar Şehir Efsanesi ATLIHAN HOTEL Mersin'de Hizmetinizde

Şehir Efsanesi ATLIHAN HOTEL Mersin'de Hizmetinizde

Bu Yazı 9222 Kere Okunmuştur.
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 64
ZayıfEn iyi 

    Dört Yıldızlı Şehir Efsanesi Atlıhan Hotel Mersin'de yeniden hizmete girdi.Yeni consept ile huzurun ve güvenin kentteki eviniz, Özgür Çocuk Parkı'nın tam karşısında sizleri bekliyor.

   Şehrin merkezinde her türlü dört yıldızlı konfor,99 oda,198 yatak. Bunların yanı sıra dolby oda,singel oda, iki özel oda, iki suit oda 95  de normal  odalardan oluşmaktadır.

  Atlıhan Hotel; nişan ,düğün, özel günlerin yanı sıra kongere ,her türlü toplantılar için  düzenlenmiş salonlar. 250 kişilik salondan, 150, 60 ve 30 kişilik farklı salonlara kadar her türlü donanımlarıyla hizmete sunulmuştur.

  Profesyonel bir yönetim, sektörün içinde yetişmiş nazik personeliyle sizlere evinizdeki huzur ve güveni  dört yıldızlı konfor içinde sunuyor.Atlıhan Hotel yeni conceptiyle, yüzme havuzuyla, Türk Hamamı'yla, saunasıyla, fitness ve  kuafför salonuyla ve de masaj odalarıyla konuklarına aradıkları her türlü dört yıldızlı konfor sunmaktadır.

   Mersin'de otel işletmesinin en önemli isimlerinden Yalçın Karagüle'nin titiz çalışmalarıyla yeniden turizm sektörüne kazandırılan  şehir efsanesi  Atlıhan Hotel, Mersin'in göz bebeğidir.

    Mersin turizm sektöründe Yalçın Karagüle, Babası ve Abisi ile birlikte işlettikleri altı otel:Park Yalçın Otel (iki yıldızlı),Büyük Yalçın Hotel( üç yıldızlı), Kar Otel  ( iki yıldızlı),Kardelen Otel ( iki yıldızlı), Atlıhan Hotel( dört yıldızlı) ve yeni yapılmakta olan iki yıldızlı Sultan Otel.

   Özellikle 2013 Mersin Akdeniz Olimpiyatları'na bu günden  Mersin'e büyük hizmet vermeye başlayan Atlıhan Hotel, deneyimli işletmecisiyle Mersin turizmine çok şey kazandıracak.Kentin güvenini kazanan bu alanda markalaşan Atlıhan Hotel'in sahibi Yalçın Karagülle,"Yaptığımız işten memnunuz.Turizme hizmet Mersin'e hizmettir.Turizme yaptığımız yatırımlar devam edecektir." dedi.Yeni projelerinden söz ederken yakın bir gelecekte sahilde yeni bir otel yapmak istediklerini, kentte turizm hareketlenmeye başladığı bu günlerde müşteri memnuniyetine büyük önem verdiklerini  dediği açıklamalarında kaliteli hizmetten asla ödün vermeyeceklerini belirtti. Turizm sektöründe rekabet her alanda olmalıdır ve çok önemlidir, önemli olan istikrardır,verilen hizmetin kaliteli sunulmasıdır sözleriyle dört yıldızlı Şehir efsanesi Atlıhan Hotel yeniden turizmin hizmetine sunmaktan son derece mutluyuz dedi.

   Mersin sonunda Altlıhan Hotel'e yeniden kavuştu. 

      Rezervasyon:

     gökhaninci@atlıhanhotel.com / yönetim@atlıhanhotel.com / www.atlıhanhotel.com

     Tel: 0324 232 41 53 Faks: 0324 232 36 13 GSM: O505 929 38 58 / 0554 581 13 27

     İstiklal Cad. No: 168 Özgür Çocok Parkı Karşısı Akdeniz/ Mersin

.............................................................................................................................................

Salih Pala

Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir